Paslaugos ir kainos

Paslauga Kaina
1.      Auginame ir parduodame aukščiausios kokybės ruloninę veją. 3,5 €/m²Apželdintojams ir perkantiems daugiau kaip 20 m² kaina derinama individualiai.
2.      Savo transportu pristatome ir iškrauname ruloninę veją į Jūsų nurodytą, vietą Jums patogiu laiku. 0,29 €/km, vežant iki 100 m²(Skaičiuojama į abi puses iš Kalvių km. Kaišiadorių raj.)Vežant didesnį kiekį, kaina nustatoma individualiai.
3.      Hidrosėjos paslaugos. Paruošto ploto užsėjimas hidrosėjos aparatu, įskaitant visas reikalingas medžiagas ir sėklas. 0,58 €/m² sėjant nuo 1000 iki 2000 m², Vilniaus ir Kauno rajonuose. Sėjant mažesnius ar didesnius plotus bei vykstant į tolesnius rajonus, kaina derinama individualiai.
4.      Vejų įrengimo paslaugos. Sklypo lyginimas, grunto skleidimas, paruošimas sėjai, ruloninės vejos klojimui. 2,0 €/m²Kaina apytikrė, gali keistis į abi puses, priklausomai nuo konkrečių aplinkybių.
5.      Vejos keitimas. Jeigu Jūsų veja pasenusi, nelygi, išplikusi, piktžolėta ar pan., mes Jūsų seną veją išpjausim ir išvešim, paviršių išlyginsim ir paklosim naują veją. Kaina sutartinė.
6.      Šlaitų želdinimas Kaina sutartinė.
7.      Mechanizuotas sniego valymas ir jo išvežimas. Gatvių priežiūra žiema. Kaina sutartinė.
8.      Nuomojame techniką:Savivartis Mercedes Benz 1729, 4×4, su kranu;Bobcat S-175H su specializuotais padargais;Traktorius Foton 254, 4×4, su padargais;

Priekaba-tralas technikos pervežimui 3,5 t.;

Kaina sutartinė.
9.      Konsultacijos visais vejų įrengimo klausimais telefonu arba atvykus į vietą. NEMOKAMAI

Nurodytos kainos gali keistis atsižvelgus į konkrečias aplinkybes. Kainos nurodytos be PVM.