Mūsų pranašumai

Esame įmonė, jau nuo 2006 metų užsiimanti vejų įrengimu.

Vejų įrengimas standartinėmis ir sudėtingomis aplinkybėmis – mūsų specializacija. Pasirinkę mus, Jūs gausite mūsų kvalifikaciją, žinias ir patirtį.

Įsisavinome ir jau eilę metų sėkmingai naudojame pažangiausius vejų įrengimo būdus: hidrosėją ir ruloninę veją.

Naudojame tiktai kruopščiai atrinktus ir patikrintus vejų sėklų mišinius. Gražūs paveikslėliai ant sėklų dėžučių, tikrai negarantuoja gražios vejos. Klientų sklypuose ir savo bandomajame lauke sėjome ir stebėjome visus prekyboje esančius ir savo gamintus mišinius. Per sezoną sėjamas vejų sėklas jau matuojame tonomis. Todėl iš tiekėjų perkame kokybiškiausias sėklas geriausiomis kainomis.

Darbas su juodžemiu – mūsų kasdienybė. Visi vežėjai – juodžemio siūlytojai tikina, kad pardavinėja tiktai nuostabiai gerą ir vejoms tinkamą juodžemį. Nors akivaizdu kad taip yra ne visada. Galime užtikrinti, kad Jūsų sklype nebus privežta nekokybiško grunto už gero juodžemio kainą.

Turime visą nuosavą techniką, reikalingą vejų įrengimui. Tai sunkusis ir lengvas autotransportas, Bobcat S-175H ir traktoriai, aprūpinti specializuotais padargais, hidrosėjos aparatas su 3 m³ bačka, vejapjovės ir t.t. Visi šie įrankiai, leidžia mums našiai, greitai ir kokybiškai atlikti visus reikalingus darbus. Tokiu būdu galime maksimaliai sumažinti Jūsų kaštus, neprarandant kokybės.