Apie mus

Mūsų įmonė, tai patyrusių ir savo darbą suprantančių žmonių komanda. Vejų įrengimas – mūsų įmonės specializacija.

Mūsų istorija.

UAB „Berima“ savo veiklą pradėjo 2006 metais.

Pagrindine paslauga iš karto buvo pasirinktas vejų įrengimas. Be to teikėme ir kitas teritorijų tvarkymo bei priežiūros paslaugas. Atlikome einamosios vejos priežiūros darbus, augalų genėjimo ir panašius aplinkotvarkos darbus.

2007 m. Papildomai klientams pradėjome teikti vejų laistymo sistemų projektavimo ir montavimo paslaugas. Vejų įrengimo paslaugas pradėjome teikti statybos bei kelių tiesimo įmonėms. Mūsų pirmieji bandymai auginti ruloninę veją. Ruloninės vejos importo iš užsienio pradžia.

2008 m. Dar sparčiau augo ne tiktai privačių klientų bet ir statybininkų užsakymų skaičius bei apimtys. Koncentravomės į vejų įrengimą ir laistymo sistemų diegimą, todėl atsisakėme vejos priežiūros paslaugų teikimo.

2009 m. Krizė. Privačių užsakovų smarkiai sumažėjo. Intensyviai dirbome su kelininkais. Dalyvavome ES finansuojamuose projektuose.

2010 m. Pradėjome intensyviai ruošti laukus ruloninės vejos auginimui.

2011 m. Pradėjus augti vejų įrengimo darbų apimtims, nusprendėme atsisakyti laistymo sistemų montavimo paslaugų teikimo ir visas jėgas skirti vejų įrengimui ir ruloninei vejai. Įsisavinome hidrosėjos technologiją, įsigijome tam reikalingą įrangą.

2012 m. Dalyvavome ES finansuojamuose aplinkotvarkos projektuose kaip gen. rangovas.

2013 m. Atnaujinome technikos parką.

2014 m. Nemaži užsakymai iš kelininkų ir statybos bendrovių. Jaučiamas ženklus privačių sklypų užsakymų augimas.